Dnia 12 kwietnia 2019 roku w godzinach 10:00-13:00 i 15:00-17:00 zapraszamy do udziału w X Giełdzie Pracy Uniwersytetu Opolskiego.

Tegoroczna Giełda Pracy została podzielona na dwie części:

Część I: targi – w godz. 10:00-13:00 uczestnicy mają okazję skutecznie nawiązać współpracę z pracodawcami, zweryfikować swoje umiejętności. To czas na pierwsze rozmowy kwalifikacyjne oraz poszerzenie sieci kontaktów, które owocują późniejszą współpracą, a także zatrudnieniem; W tym czasie uczestnicy mają możliwość wziąć udział w sześciu różnych szkoleniach prowadzonych przez praktyków. Zapisy prowadzone są przez stronę www.kariera.uni.opole.pl/szkolenia Uczestnicy mogą wybrać spośród tematów:

1. Kariera w korporacji okiem rekrutera – spotkanie z przedstawicielem firmy Stefanini;
  2. Rozpocznij karierę w administracji publicznej!
  3. Jak rozwinąć firmę dzięki Google Moja Firma;
  4. Twój pierwszy raz – wyzwania na rynku pracy;
  5. Zarządzanie czasem – co sprawia, że działamy bardziej efektywnie?
  6. Pierwsze kroki na rynku pracy;

Część targowa odbędzie się w Budynku Głównym UO przy ulicy Oleskiej 48 (I piętro – na przeciwko dziekanatów Wydziału Nauk Społecznych);

Szkolenia prowadzone będą w Collegium Civitas w salach 102 i 120. Dokładny czas i miejsce podane są w opisach poszczególnych szkoleń.

Szczegóły na stronie: http://kariera.uni.opole.pl/gielda-pracy