Cze艣膰! Nazywam si臋 Alicja i jestem studentk膮 II roku, na kierunku J臋zyk Angielski w Turystyce. W minione wakacje bra艂am udzia艂 w programie wymiany kulturowej Camp Leaders ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie przebywa艂am na YMCA Camp Sloane w stanie Connecticut.

Z udzia艂u w programie uzyska艂am mn贸stwo niewymiernych korzy艣ci, takich jak pewno艣膰 siebie, lepszy poziom j臋zyka angielskiego czy te偶 do艣wiadczenie w pracy w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku. Po zako艅czonym programie podr贸偶owa艂am po USA z osobami poznanymi na campie.

Chcia艂abym podzieli膰 si臋 moimi do艣wiadczeniami oraz przekaza膰 studentom naszego Wydzia艂u informacje o mo偶liwo艣ci wyjazdu do Stan贸w Zjednoczonych. Jest to 艂atwiejsze ni偶 my艣lisz!

Je艣li chcia艂by艣/chcia艂aby艣 dowiedzie膰 si臋 wi臋cej lub masz jakie艣 pytania to mo偶esz mnie spotka膰 w 艣rod臋 02.11.2022 r. oraz w kolejn膮 艣rod臋 09.11.2022 r., w godzinach 13:30-16:30, na parterze Wydzia艂u Filologicznego.

Do zobaczenia!