Instytut Konfucjusza Politechniki Opolskiej zaprasza wszystkich chętnych studentów oraz pracowników Uniwersytetu Opolskiego na bezpłatne kursy języka i kultury chińskiej.
Spotkanie organizacyjne w UO planowane jest na czwartek 24.03.2021 sala 306 Collegium Maius (Plac Kopernika 11) godz 15:30-16:15

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, w trybie zajęć tradycyjnych (face to face) oraz zdalnym. Dokładny plan kursów oraz instrukcja dotycząca rejestracji znajdują się w załączonych plikach. W razie dodatkowych pytań, proszę o bezpośredni kontakt z wolontariuszem Instytutu Konfucjusza w Opolu:
Wang Hongquan [Henry] tel.: 533 246 598, email: wanghongquan2010@gmail.com
lub Sekretariatem IK: https://ik.po.opole.pl/?page_id=481

Na razie, zajęcia stacjonarne prowadzone są w salach IK w kampusie PO (ul. Prószkowska 76, budynek 5). Najprawdopodobniej od kwietna br. (uzależnione jest to od ukończenia prac remontowych) zajęcia będą prowadzone w budynku Centrum Nauka Biznes Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej przy ulicy Waryńskiego 4 (w bezpośrednim sąsiedztwie CH Solaris).