Drodzy Studenci,

zapraszamy do udziału w Career Day – spotkania z praktykami!

Podczas Career Day będziecie mogli zaznajomić się z oczekiwaniami rynku pracy oraz wymaganiami na konkretnych stanowiskach. Wydarzenie umożliwi Wam też uzyskanie informacji o praktykach studenckich. Career Day jest skierowany do wszystkich studentów Wydziału Filologicznego, szczególnie zapraszamy osoby znające język niemiecki.

Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2022 r. w godz. 9.00-14.00 w budynku Instytutu Psychologii przy Pl. Staszica 1.

Wśród pracodawców, którzy wezmą udział w Career Day, znajdziecie następujące firmy:

• Atos Poland Global Services
  • Capita
  • Capgemini
  • Ista Shared Services
  • LKW Walter Group

Career Day – spotkania z praktykami to unikatowa forma wizyt w Uniwersytecie Opolskim, która łączy szybkie spotkania pracodawców ze studentami z możliwością przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego. Partnerem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.