Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w imieniu pracowników Katedry Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego pragniemy zaprosić uczniów szkół średnich na kolejną już edycję AKADEMICKIEGO DNIA KULTURY GIER połączoną z wykładami specjalistów z branży gier komputerowych i planszowych, którzy będą mówili m. in. o narracyjności i historyczności gier, specyfice dziennikarstwa branżowego oraz o samej strategii gier planszowych. Szczegóły na załączonym plakacie.

Po wykładach zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w Turnieju gier. W konkursie może wziąć udział maksymalnie 60 osób, dlatego prosimy przy zgłaszaniu uczestnictwa o informację, jaka grupa uczniów weźmie w nim udział (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń). Oczywiście, tak jak poprzednio, gwarantujemy atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia br. o godzinie 11.30 w Auli Błękitnej (sala 301), w budynku Collegium Maius, pl. Kopernika 11 w Opolu.

Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu na adres mailowy: kulturon3@gmail.com do 18 kwietnia br.

A jeśli komuś, po tak intensywnym dniu, jeszcze będzie czegoś brakować, zapraszamy w imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu na kolejne spotkanie z grami. Tym razem będzie to: 

Panel dyskusyjny na temat roli narracji w game designie, który poprowadzi Łukasz Sasuła.

Odbędzie się on tego samego dnia, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 17:30

Sala Konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, ul. Minorytów 4

wstęp wolny