Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego, wydarzenia organizowanego przez Akademickie Centrum Karier prowadzone w ramach Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego.

Giełda Pracy odbędzie się 31 maja 2023 roku w budynku głównym przy ul. Oleskiej 48 (korytarz na II piętrze) w godzinach 10:00-14:00.

Giełda Pracy jest okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i rozmów o możliwościach przyszłej współpracy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk, a także z najświeższymi trendami na rynku pracy. Giełda Pracy to również wydarzenie, które zapewni studentom możliwość doskonalenia kompetencji miękkich.

W Giełdzie Pracy UO weźmie udział trzydzieści firm i instytucji, w tym: APN, Apteki Gemini, AXA XL, BNY Mellon, CCiG Group, Chespa, Fielmann, GTV, INEO Quality Services, International Automotive Components (IAC), ISTA Shared Services, J&P, Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Lufthansa Group Business Servies, Multiserwis, Nowa Itaka, Nutricia, OPTA DATA, Paretti, Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – oddział Opole, Polaris, PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland, Profisys Opole, Schattdecor, SNH Drones, Tensoft, Weegree, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych – oddział Opole.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez wystawców, uczestnicy Giełdy Pracy będą mogli wziąć w dwóch wydarzeniach towarzyszących, które odbędą się w Auli A. O godz. 11.30 zapraszamy na szkolenie pt. „Oko w oko z rekrutrem – jak wyróżnić się na rynku pracy”, prowadzonym przez Magdalenę Pszonak z PwC, natomiast o 13.00 zachęcamy do wysłuchania wykładu „Poznaj swoje prawa w pracy”, który wygłosi Jarosław Wołczyk, inspektor pracy Państwowej Inspekcji Pracy.

Zapraszamy Państwa i Studentów do udziału w XI Giełdzie Pracy UO! 

Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii