Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców na seminarium ” Evidence-based management: what it is, why we need it and how it looks like in practice”. Seminarium poprowadzą dr Eric Barends, dyrektor CEBMa oraz prof. Denise Rousseau z Carnegie Mellon University. W dyskusji panelowej udział wezmą prof. Frank Bezzina i prof. Vincent Cassar z Uniwersytetu Maltańskiego.W spotkaniach udział wezmą Prorektorzy Uniwersytetu Opolskiego, prof. Izabella Pisarek, prof. Rafał Matwiejczuk, prof. Jacek Lipok, a także Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski, który objął wydarzenie swoim patronatem

 

Prezentacja dla studentów i wykładowców odbędzie się w Auli Błękitnej Collegium Maius w poniedziałek 17.10 w godz. 10.00-11.00; następnie po krótkiej przerwie zapraszamy wykładowców do Sali Plafonowej na warsztat pokazujący jak elementy EBM można włączać w zajęcia dla studentów.

 

Poniedziałkowe spotkania ze społecznością akademicką UO są częścią większego wydarzenia rozpoczynającego współpracę UO i partnerów zagranicznych w zakresie EBM. We wtorek o 12.00 odbędą się podobne spotkania dla przedstawicieli lokalnego biznesu.  W środę będą się odbywały spotkania robocze na temat kierunków i form dalszej współpracy.

Zaproszenie

EBM Seminar 17-18.10.2022

https://cebma.org/