Zespół ds. mobilności międzynarodowej BNiOP  ogłasza rekrutację na studencką mobilność hybrydową (BIP) w ramach Programu Erasmus+ w celu uczestnictwa w wydarzeniu English for Marketing Campaigns: Strategies, Leadership and Digital Communication. Część wirtualną zaplanowano na 11-22 listopada, część stacjonarna odbędzie się na Uniwersytecie Komeniusa w Bratysławie w dniach 25-29 listopada 2024. W kursie wezmą udział studenci kierunków neofilologicznych ze Słowacji, Czech i Polski. Za zajęcia prowadzone w języku angielskim studenci otrzymają 3 ECTS.

Ze względu na wąską i wyspecjalizowaną zawartość zaplanowanych warsztatów rekrutacja dotyczy jedynie studentów kierunku English in Public Communication. Zgłoszenia w formie papierowej (wniosek wyjazdowy i porozumienie dot. kształcenia) należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Filologicznego do 17.10.2024.

Poster

Application form