Drodzy Studenci, po raz trzeci Uniwersytet Haxhi Zeka w Kosowie organizuje Międzynarodowy Letni Uniwersytet UNISUM, który odbędzie się w terminie od 6 do 20 lipca. Po udanej sesji egzaminacyjnej to najlepsze rozpoczęcie wakacji.

Właśnie ruszył nabór dla studentów z całego świata. Rekrutacja potrwa do 16 czerwca, zatem nie ma czasu do stracenia. Studenci zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy i horyzontów, odkrywaniem nowych możliwości i wyzwań a także zawieraniem nowych znajomości w ramach opcji do wyboru mają siedem kursów prowadzonych przez krajową i międzynarodową kadrę dydaktyczną:

1. Przedsiębiorczość stosowana.
2. Współpraca w HRM dla zespołów o wysokiej wydajności
3. Pianino
4. Klasa kompatybilna z mózgiem dzięki wirtualnej rzeczywistości i ruchowi
5. Marketing i filmy: nauka koncepcji marketingowych poprzez krytyczną ocenę filmów
6. Zrównoważone systemy produkcji żywności, od pola do stołu
7. Gospodarka o obiegu zamkniętym i podejmowanie decyzji

Pełny katalog kursów znajdziecie tutaj:

https://unhz.eu/Dokumente/unisum/Catalogue%20UNISUM%202024.pdf

Po ukończeniu Międzynarodowego Letniego Uniwersytetu UNISUM studenci otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Zarówno udział w Projekcie, jak i koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa organizator. Studenci ponoszą jedynie koszty dojazdu.

Jednym z prowadzących zajęcia w ramach UNISUM będzie dr Laura Płatkowska-Prokopczyk. Będziecie zatem pod dobrą opieką.

Link do rekrutacji: https://unhz.eu/open-call-for-students-2024/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0GArRkuj_t0hqiSSJeWRlzEH-4yKtoc66czgvRLg0MalD9NGGx9v0o9EI_aem_AdmmnqU2xtZvtRdn-hG7BS4nq9Vww4gA1aVOo7GdB4apU7JNzYDYLi8HKH4gbQtu61MTQe5cnreFbfFkK53ZC-V1

Ważne!

Przed zarejestrowaniem się do UNISUM, proszę wysłać zapytanie do dr L. Płatkowskiej-Prokopczyk (lplatkowska@uni.opole.pl), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegapcie okazji do rozwoju i nowych doświadczeń – studia to nie tylko zajęcia w salach wykładowych, ale również doświadczenia takie jak to.