Zapraszamy do udziału w rekrutacji na mobilności w ramach Sojuszu FORTHEM.

Wybierz interesujące Cię wydarzenia spośród 10 grupowych mobilności studenckich lub zarejestruj się na indywidualną mobilność w jednej z uczelni partnerskich. Mobilności zaplanowane są na okres marzec-wrzesień 2023r. Do rekrutacji może być potrzebne jednostronicowe CV i list motywacyjny w języku angielskim.

• Exploring the circular economy in Burgundy (organizowane przez Uniwersytet Burgundzki we Francji)
  • “Life and Vision” – Design your life (przez Uniwersytet Mainz, ale w Polsce)
  • International Summer School in Sport Event Management 2023 (przez Uniwersytet Jyvaskyla w Finlandii)
  • Summer School on “Food writing” (przez  Uniwersytet Palermo we Włoszech)
  • Sport and food, the healthy life? (przez Uniwersytet Burgundzki we Francji)
  • Pathway from farm to fork: healthy and sustainable food system (przez Uniwersytet Walencji w Hiszpanii)
  • Myopia: a visual problem on the rise. Prevention and dissemination to society (przez Uniwersytet Walencji w Hiszpanii)
  • Interdisciplinary approach to treat frailty syndrome in seniors (przez UO w Polsce)
  • Master Class “Algebraic Geometry and Physics” (przez Uniwersytet Burgundzki we Francji)
  • Summer Educational School for Researchers: “Soft skills and didactic innovation” (przez Uniwersytet Palermo, ale w Hiszpanii)

Więcej informacji i rejestracja na stronie Sojuszu. Rekrutacja trwa do 22 listopada 2022r. Pytania proszę kierować na forthem@uni.opole.pl.