Już w najbliższą sobotę (8 czerwca 2024r. w godz. 16:00-22:15) w ramach 21 Opolskiego Festiwalu Nauki odbędzie się kolejna edycja Pikniku Naukowego. Stoiska poszczególnych jednostek będą ulokowane wokół placu Kopernika oraz w budynku Collegium Maius: https://festiwal.uni.opole.pl/opolski-piknik-naukowy-2024/

Organizatorzy pikniku zaplanowali liczne atrakcje, m.in. koncerty, warsztaty, wystawy, eksperymenty naukowe, gry i zabawy, rekonstrukcje historyczne, Labirynt Wiedzy.

Stanowiska Wydziału Filologicznego będą znajdowały się na dziedzińcu Collegium Minus (filologie, logopedia, studenckie koła naukowe) oraz w budynku Collegium Maius (Games Room – salon gier planszowym w salach 302 i 303 oraz warsztaty językowe z ONOMĄ w ramach Labiryntu Wiedzy na II piętrze). W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ubiegłorocznym hitem stoiska filologicznego był zabytkowy citroen. A co tym razem podbije serca gości? Szczegółowy program aktywności Wydziału Filologicznego znajdą Państwo w załączniku.

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny Piknik Naukowy!

OFN 2024 Piknik Naukowy Program WFil