Droga Studentko/Drogi Studencie!

Chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się czegoś o rynku pracy? Nie wiesz czy umowa, którą podpisujesz jest dobra? A może nie do końca wiesz, co ze sobą zrobić po studiach? W takim razie nasze warsztaty są idealne dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich Studentów na warsztaty prowadzone w ramach projektu “Rynek Pracy: Instrukcja Obsługi” organizowanego na naszym Uniwersytecie przez Radę Studencką Wydziału Filologicznego. Naszymi prelegentami będą: Maciej Kochański – Rzecznik Prasowy, Członek Fundacji Rozwoju Kompetencji Społecznych, były członek Rady Wykonawczej Parlamentu Studentów RP
Michał Kosel – Przedsiębiorca, Prezes Fundacji Zarabiaj Na Pasji, autor dwóch książek – “Jak znaleźć pracę po studiach” i “Jak położyć Biznes na Pasji”
Tobiasz Gajda- Prawnik, Doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego

Uwaga! Obowiązują zapisy! Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila na adres: przewodniczacarswf@gmail.com, w temacie wpisując: RYNEK PRACY. Więcej szczegółów i dokładny harmonogram znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: