Mamy jeszcze wolne miejsca na stacjonarnych studiach licencjackich i magisterskich! Jeśli nadal szukasz kierunku dla siebie, koniecznie sprawdź otwarte nabory w systemie rekrutacyjnym IRK i zapoznaj się z naszymi opisami w zakładce Kandydat: studia I stopnia oraz studia II stopnia.

Rekrutacja trwa do 15.09.2022!

Otwarte nabory na studia licencjackie:

Otwarte nabory na studia II stopnia:

Pamiętaj, w tej turze rekrutacji liczy się kolejność zgłoszeń. Po wybraniu kierunku zarejestruj się w systemie IRK, uiść opłatę rekrutacyjną i złóż dokumenty w jednej z naszych komisji rekrutacyjnej. Szczegółowe informacje znajdziesz w systemie IRK po pozytywnej weryfikacji wniosku.

Dokumenty możesz przynieść osobiście do Collegium Maius od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 lub wysłać pocztą na adres:

Komisja Rekrutacyjna WF, pok. 24 (kierunek studiów)

Uniwersytet Opolski

pl. Kopernika 11

45-040

Plansza z napisem "Sprawdź, na jakich kierunkach mamy jeszcze wolne miejsca!"Plansza z napisem "Studia licencjackie (studia w języku polskim): Edytorstwo, Filologia polska, Logopedia z językiem polskim jako obcym"Plansza z napisem "Studia licencjackie (filologie obce): Bohemistyka antropologiczno-kulturowa, Filologia romańska od podstaw, Germanistik"Plansza z napisem "Studia licencjackie: Język biznesu, Lingwistyka stosowana, Media Cultures, Język polski od podstaw z językiem niemieckim"Plansza z napisem "Studia magisterskie: Filologia polska, English Philology, Germanistik, Langue française, institutions européennes et relations internationales"Plansza z informacją "Pamiętaj! W drugiej turze rekrutacji o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszonych dokumentów. 1. Zarejestruj się w systemie IRK, 2. Wpłać opłatę rekrutacyjną, 3. Złóż dokumenty w komisji rekrutacyjnej"