Drodzy Studenci,

jak co roku o tej porze ruszamy z naszą akcją „Rozum i serce”. Podobnie jak w poprzednich latach studenci Uniwersytetu Opolskiego pomagać będą dzieciom z Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim nie tylko w nauce języków obcych, ale również w nauce innych przedmiotów. Tradycyjnie wspierać nas będzie firma Nutricia, która zapewnia dowóz lub pokrywa wszystkie koszty związane z przejazdami wolontariuszy.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w tej wyjątkowej akcji. Dzięki niej możecie nie tylko odbyć staż czy praktyką zawodową, ale podzielić się z wychowankami Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim swoim rozumem i sercem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu, prof. UO, dr hab. Danielem Pietrkiem (danielpietrek@poczta.onet.pl dpietrek@uni.opole.pl).