Uwaga Licealiści i Maturzyści!

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Wydział Filologiczny Uniwersytetu Opolskiego organizuje panel i warsztaty poświęcone tłumaczeniom i rynkowi tłumaczeń.

Czy wiesz na czym polega praca tłumacza? Jakie są perspektywy rynku tłumaczeń? Jakie trzeba mieć kompetencje, żeby na tym rynku zaistnieć?

Tego wszystkiego można się będzie dowiedzieć we wtorek, 17.10.2017  w godz. od 10.00 do 13.00. Zapraszamy na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Opolskiego!

Zapisy na wszystkie wydarzenia prowadzi Akademickie Centrum Karier UO pod numerem telefonu 77 452 70 54 lub pod adresem mailowym kariera@uni.opole.pl. Harmonogram wszystkich wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet Opolski w ramach OTK będzie dostępny na stronie www.kariera.uni.opole.pl.

Również i na tej stronie już wkrótce szczegółowy program tego wydarzenia.