Uwaga studenci!

OBOWIĄZKOWE jednorazowe szkolenie z Ochrony Własności Intelektualnej w języku polskim dla studentów 3 lat będzie przeprowadzone przez dra Andrzeja Drzewieckiego i odbędzie się w dniu 15.11.2021 (poniedziałek) w AULI A (ul. Oleska 48) w następującym porządku:

Godz. 15:00-16:30 dla kierunków:
-Lingwistyka stosowana
-Języki obce w służbie publicznej
-Edytorstwo
-Filologia polska
-Filologia romańska od podstaw
-Game studies
-Logopedia
-Kulturoznawstwo

Godz. 16:45- 18:15 dla kierunków:
-Język biznesu
-Język czeski w sektorze usług
-Germanistik
-Język Angielski w Turystyce
-Język polski od podstaw z językiem niemieckim

UWAGA!
W przypadku studentów, którzy w godzinach szkolenia powinni być obecni na  kursie ogólnouczelnianym, starości poszczególnych lat studiów proszeni są o sporządzenia listy tych studentów – zawierającej imię i nazwisko studenta, nazwę kursu oraz nazwisko prowadzącego – i przekazanie koordynatorowi kierunku celem usprawiedliwienia nieobecności studenta na kursie.

Termin szkolenia w języku angielskim dla studentów kierunków English Philology, English Philology – Practcial Profile, English in Public Communication oraz studentów anglojęczycznych zostanie ustalone i ogłoszone w styczniu 2022.

The term of a compulsory one-time intellectual property protection training in English for students of English Philology, English Philology – Practcial Profile, English in Public Communication and English-speaking students will be published in January 2022.