Język biznesu, studia II stopnia, stacjonarne

Jeśli chcesz doskonalić swoje kompetencje w zakresie dwóch języków obcych (rosyjskiego i angielskiego), wyprofilowanych do celów ekonomiczno-społecznych, zdobyć wiedzę na temat życia gospodarczego i rynków finansowych krajów Wschodu i Zachodu – te studia magisterskie są dla Ciebie.

Zapewniamy
  • intensywną naukę języków obcych dla zaawansowanych: języka rosyjskiego (oferujemy ponad 330 godzin, osiągamy poziom C2) oraz języka angielskiego (oferujemy ponad 150 godzin, osiągamy poziom C1)
  • zdobycie wiedzy z zakresu ekonomii, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz reklamy i marketingu
  • przygotowanie do pracy z zastosowaniem systemów informatycznych w logistyce i w biznesie
  • poznanie reguł efektywnej współpracy gospodarczej oraz kulturalnej z krajami rosyjsko- i anglojęzycznymi

Po ukończeniu naszego kierunku będziesz przygotowany do pracy w:
  • sektorze biznesu
  • marketingu i reklamie
  • biurach podróży
  • instytucjach administracji publicznej
  • agencjach pracy (np. jako koordynator rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej)

oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego.

Oferujemy Ci :

wyjazdy na semestralne stypendia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ oraz sojuszu 7 europejskich uczelni FORTHEM. Umożliwiamy również studiowanie na uniwersytetach polskich objętych programem MOST.

Aby rozpocząć studia magisterskie na kierunku Język biznesu, musisz zarejestrować się online. Wymagania rekrutacyjne:

• konkurs dyplomów
  • udokumentowana znajomość języka rosyjskiego na poziomie C1 i języka angielskiego na poziomie B2.

Chcesz odkryć swoje możliwości, zyskać kluczowe kompetencje językowe i zawodowe, aby w przyszłości zostać skutecznym liderem biznesu – Dołącz do nas!

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Więcej o Kierunku Język biznesu opowie Ci nasz koordynator:

mgr Tomasz Sutarzewicz

E-mail: tomasz.sutarzewicz@uni.opole.pl

• Germanistik
  • Język Biznesu
  •

W sprawach związanych z samym procesem rekrutacji, napisz na adres: rekrutacja@uni.opole.pl

<< powrót do strony Studia II Stopnia

ABC rekrutacji

Zasady Kwalifikacji

• Ocena na dyplomie

• Dyplom ukończenia studiów

Najważniejsze daty

• 19.04.2021 – rozpoczęcie rejestracji kandydatów w IRK
  • 12.07.2021 – ostatni dzień rejestracji i wniesienia opłaty
  • 16.07.2021 – wyniki I terminu rekrutacji
  • 23.07.2021 – ostateczny termin złożenia dokumentów
  • 01.10.2021 – rozpoczęcie roku akademickiego!

Język biznesu w pigułce

Strona kierunku