W poniedziałek 16 maja 2022 r. na Wydziale Filologicznym będzie miał miejsce Dzień Otwarty z Językiem Angielskim. Przygotowaliśmy dla uczniów szkół ponadpodstawowych serię warsztatów w języku angielskim prowadzonych przez naszą wykfalifikowaną kadrę akademicką. Możliwe jest też zwiedzanie Muzeum Uniwersytetu Opolskiego wraz z przejściem przez reprezentacyjne sale Collegium Maius.

W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa klas, pisząc bezpośrednio do koordynatorki wydarzenia dr Małgorzaty Adams-Tukiendorf na adres mailowy: m.tukiendof@uni.opole.pl. Część warsztatów jest już zarezerwowana przez niektóre szkoły. Zachęcamy do rezerwacji pozostałych najpóźniej do 13.05.2022.

szczegóły programu